Kontakt oss

  • ${person.name}

    Johnny Advocaat-Vedvik

    Avdelingsdirektør
    Mobil:
    924 49 837
    E-post:
    Johnny.Advocaat-Vedvik@helsedir.no
  • ${person.name}

    Anne Kristin Ihle Melby

    Seniorrådgiver/prosjektleder Avd kvalitetsforbedring og pasientsikkerhet, Helsedirektoratet
    Mobil:
    97609600
    E-post:
    Anne.Kristin.Ihle.Melby@helsedir.no
  • ${person.name}

    Carol Perez Romay

    Seniorrådgiver/måleansvarlig Extranet Avd kvalitetsforbedring og pasientsikkerhet, Helsedirektoratet
    Mobil:
    997 87 084
    E-post:
    Carol.Perez.Romay@helsedir.no
  • ${person.name}

    Ida Waal Rømuld

    Seniorrådgiver/prosjektleder Avd kvalitetsforbedring og pasientsikkerhet, Helsedirektoratet
    Mobil:
    452 87 959
    E-post:
    ida.waal.romuld@helsedir.no
  • ${person.name}

    Julia Szabo

    Extranet og målinger Avd kvalitetsforbedring og pasientsikkerhet, Helsedirektoratet
    Mobil:
    915 85 839
    E-post:
    julia.szabo@helsedir.no
  • ${person.name}

    Kari Annette Os

    Seniorrådgiver Avd kvalitetsforbedring og pasientsikkerhet, Helsedirektoratet
    Mobil:
    +47 988 27 475
    E-post:
    Kari.Annette.Os@helsedir.no
  • ${person.name}

    Kristine Walther Longva

    Seniorrådgiver Avd. kvalitetsforbedring og pasientsikkerhet, Helsedirektoratet
    Mobil:
    415 99 909
    E-post:
    Kristine.L.W.Longva@helsedir.no
  • ${person.name}

    Marianne Bretteville

    Rådgiver/ Koordinator Avd kvalitetsforbedring og pasientsikkerhet, Helsedirektoratet
    Mobil:
    926 52 338
    E-post:
    marianne.bretteville@helsedir.no
  • Mari Mette Eriksen

    Kommunikasjonsrådgiver Avd. kvalitetsforbedring og pasientsikkerhet
    Mobil:
    996 02 645
    E-post:
    mari.mette.eriksen@helsedir.no
  • ${person.name}

    Solrun Elvik

    Seniorrådgiver/prosjektleder Avd kvalitetsforbedring og pasientsikkerhet, Helsedirektoratet
    Mobil:
    952 08 587
    E-post:
    solrun.elvik@helsedir.no
  • ${person.name}

    Tonje Houg

    Seniorrådgiver Avd kvalitetsforbedring og pasientsikkerhet, Helsedirektoratet
    Mobil:
    917 68 855
    E-post:
    tonje.houg@helsedir.no